1:10
0:1, 0:3, 1:6

72´ Hiesl (Motálek)

Pospíšil, Motálek, Felix, Kefurt, Drbohlav, Tahal, Čapek, Kareš, Tichý, Pirner, Šulc Brož, Hiesl, Kučera

Začátek utkání patřil soupeři, kdy se prvních 10 minut hrálo na naší polovině. Postupem času se však hra vyrovnala a hrálo se do konce první třetiny svižné utkání na obě strany. Jedinou šanci dokázal proměnit soupeř a skóre zápasu tak po prvních 30 minutách bylo 0:1. Do druhé třetiny jsme měli naopak velmi dobrý vstup my. Prvních 20 minut jsme to byli my kdo si vytvářel šance a celkově jsme byli lepším a nebezpečnějším týmem. Několik vyložených šancí jsme však neproměnili, za což nás soupeř potrestal a po naší chybě z brejkové situace navýšil v 52 minutě skóre zápasu na 0:2. Tato branka nás vyvedla z koncentrace natolik, že jsme do konce třetiny ještě dvakrát inkasovali, což v konečném součtu utkání rozhodlo. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že chceme utkání ještě zdramatizovat, jenže opak byl pravdou. Už jsme v sobě nenašli dostatek sil a naopak jsme ještě několikrát inkasovali, což vytvořilo propastný rozdíl ve skóre 1:10. Po celé utkání jsme se snažili hrát konstruktivně a dařilo se nám vyjíždět od branky až po vápno soupeře, kde jsme však nevolili správná řešení, čemuž odpovídá pouze jedna vstřelená branka. Kdybychom dokázali hlavně druhou třetinu ze svého tlaku vytěžit nějaké branky a otočit skóre zápasu, hrálo by se nám určitě jinak. Celkový výsledek zápasu je pro nás vzhledem k průběhu poněkud krutý, ale musíme se z toho jednoznačně poučit a zkvalitnit svou práci v poslední třetině hřiště, kde jsme dnes měli být efektivnější.