(1:2)

Branky Vysočina Jihlava

38´

Branky FCHK U16:

19´Polák (Meduna), 29´ Polák (Machač), 51´Polák (Rychtář), 68´Jareš, 90´Červinka

Kačena, Jeřábek - Cobl, Machač, Chýlek, Brzek, Dýčka, Drbohlav, Široký, Meduna, Pavlík, Kameník, Polák, Kotal, Halama, Červinka, Rychtář, Jelínek, Jareš, Zimmermann

Celé utkání jsme odehráli v nižší intenzitě než předešlé zápasy. Chybělo nám větší nasazení i emoce, což se projevilo na průběhu hry. Měli jsme pomalejší rozjezd a trvalo nám, než jsme se dostali do prvních příležitostí. Ty začaly přicházet od 12. minuty a vyústily v dvoubrankové vedení. Následně jsme se dostali více do hry, byli jsme dominantní v kombinaci, ale bez většího nápadu a rychlejší přechodové fáze. Ke konci poločasu jsme ještě stihli inkasovat branku. Ve druhém poločase jsme byli nepřesnější v kombinaci, i tak jsme se dostali do větších příležitostí. V celkovém součtu z toho bylo vítězství 5:1. Může nás těšit, že po absolvovaném soustředění se ve hře objevovali prvky hry, kterou se chceme prezentovat. Naopak v dalších zápasech budeme očekávat návrat do větší intenzity a nasazení.