FC Hradec Králové7:6

přát., středa 17. 8. 2022, 10:00

7:6
1:1, 4:2, 1:2

14' Kučera, 36' Zadrobílek (Pospíšil), 58' Motálek (Mrázek), 64' Hiesl (Mrázek), 89' Mrázek (Zadrobílek)

Kareš, Tahal, Šulc, Zadrobílek, Drbohlav, Kučera, Němeček, Ježek, Motálek, Mrázek, Pospíšil, Minařík, Hiesl, Tichý, Pirner, Čihák

Zápas, ve kterém jsme soupeři lacině darovali některé branky a naopak jsme se na každou vstřelenou hodně nadřeli. V průběhu první třetiny jsme měli více ze hry a byli jsme nebezpečnějším týmem, bohužel jsme však vstřelili pouze jednu branku. Začátkem druhé třetiny jsme si pak navíc vstřelili vlastní gól, který s námi otřásl a celou třetinu to z naší strany už nebylo ono. Často jsme kazili a nedařilo se nám podržet míč, čehož bojující soupeř využíval. Třetí třetinu jsme pak soupeře prvních 10 minut doslova zamkli na jeho polovině a snažili jsme se výsledkově dotáhnout. Bohužel jsme ale z tlaku vytěžili pouze jednu branku a z protiútoku nám pak soupeř navíc opět odskočil. My už pouze korigovali v poslední minutě na konečných 5:6. Celkově jsme byli nebezpečnějším a kvalitnějším týmem na míči, bohužel však ve vápně soupeře často volíme kostrbatá řešení, což nás stojí spousty sil a soupeře tím neustále držíme ve hře.