MU: FC Hradec Králové U17 - SK Sigma Olomouc U17 5:1 (3:0)

14. kolo, sobota 5. 11. 2022, 13:15

SK Sigma Olomouc

5:1
3:0

Branky a (asistence): 15. Kulič (Ponikelský), 22. Ponikelský (Kaczmarek), 26. Žalud (Kulič), 69. Ponikelský (Kaczmarek), 74. Kameník (Ponikelský) - 71. Macharáček

Novotný - Machač, Metlický, Machala, Sejkora - Kameník (79. Kijonka), Ponikelský (82. Šťastný), Rejman, Kaczmarek - Kulič (82. Moravčík), Žalud (65. Polák)

SK Sigma Olomouc:

Koleček – Lorenc, Györe (46. Kolařík), Ondřej (46. Miler), Judas, Macharáček, Riedl (75. Drábek), Zahradníček, Oříšek (46. Michalík), Kubát (75. Holec), Nechvátal.

S Olomoucí jsme sehráli povedené utkání ve všech směrech. Náročnou hrou plnou pohybu a napadání jsme nutili soupeře k chybám, které jsme navíc precizně trestali. Skvělý nástup do utkání podtrhly tři branky do 26. minuty utkání. Důsledná obrana nedovolila Olomouci větší šance a ještě nám nebyl (správně) uznán gól na 4:0 kvůli offsidu. Druhou půli jsme si hlídali a přes malý zádrhel v podobě snížení na 4:1 jsme zápas bez větších problémů dotáhli do vítězného konce. Porazili jsme třetí tým tabulky po velmi dobrém výkonu, který splňoval parametry toho, jak bysme se chtěli prezentovat.