MU: SK Dynamo České Budějovice U17 - FC Hradec Králové U17 3:3 (2:1)

Ztracené body v poslední vteřině utkání ...
13. kolo, sobota 29. 10. 2022, 13:15

SK Dynamo Č. Budějovice

3:3
2:1

Branky a (asistence): 9. Němec, 19. Zrun, 90. + 2 Filípek34. Kaczmarek (Žalud), 55. Ponikelský (Machač), 77. Pavlík (Machač)

SK Dynamo Č. Budějovice:

Nejedlý – Plch, Šejda, Malý, Bártík – Krejza (89. Buchar), Zevl, Šebest (46. Galovič) – Zrun (46. Krahula), Koudelka (75. Filípek), Němec (79. Charvát).

Svoboda - Mahač (79. Sejkora), Metlický, Novák, Machala - Kameník, Kijonka (69. Pavlík), Rejman, Ponikelský - Kaczmarek, Žalud (61. Kulič)

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně a po 20 minutách jsme po podobných akcích, dohrávaných v našem malém vápně, prohrávali 2:0. Od tohoto momentu jsme začali přebírat otěže zápasu. Po pár dobrých kombinacích jsme si začali věřit a soupeře přehrávat. Pár nevyužitých šancí předcházelo gólu na 2:1, který nás vrátil do zápasu. Těsně před koncem poločasu byl navíc vyloučen hráč soupeře a druhý poločas jsme tak hráli v přesilovce. Brzy se nám podařilo vyrovnat a nadále jsme na hřišti kralovali, i když si České Budějovice vytvořili pár příležitostí z brejků. Zápas jsme otočili 15 minut před koncem a zdálo se, že si odvezeme 3 body. Fotbalová štěstěna se však v poslední vteřině zápasu obrátila proti nám, když po dlouhém autu vyrovnal soupeř zády k bráně (polo)nůžkami.