MU: FC Hradec Králové U17 - 1.FK Příbram U17 5:2 (2:1)

7. kolo, sobota 17. 9. 2022, 13:15

1.FK Příbram

5:2
2:1

Branky a (asistence): 28. Metlický (Ponikelský), 33. Metlický (Ponikelský), 49. Ponikelský (Rejman), 84. Žalud, 87. Polák V. (Žalud)

Novotný - Polák M. (83. Pavlík T.), Metlický, Baťka, Sejkora - Rejman, Kijonka (49. Gazsi), Ponikelský - Kameník (49. Žalud), Kaczmarek (71. Polák V.), Machala (71. Machač)

1.FK Příbram:

Pohan - Drobílek T., Rajl, Krýsl, Šourek, Roušar, Čajko, Drobílek M., Sandr, (46. Cupl), Soběslav (70. Lajbl), Nedvěd (60. Pařízek)

Do utkání jsme vstoupili dobře a po půl hodině jsme vedli 2:0, když se po dvou standardních situacích prosadil Metlický. Bohužel jsme však hned po druhém gólu inkasovali a navíc jsme hned po poločasové přestávce dostali vyrovnávací gól. Za pár minut jsme po pěkné akci odskočili do vedení 3:2 a to jsme ještě dokázali v závěru pojistit dvěma góly. Dnes se nám však příliš nedařila kombinace a byli jsme bojácní vzít na sebe zodpovědnost. V příštích zápasech chceme navázat výsledkově, ale herně musíme výrazně přidat.