6:0
5:0

Mikanová, Uhnavá, Pokorná, Hrušková, Pirklová, Baliharová, Schánělová, Hamplová, Kitlerová, Paulů, Černá

Střidaly: Šnajdrová, Kalová, Pultarová

V 7.kole zajížděly dorostenky až ke Slovenským hranicím do Dolního Němčí, kde hrají juniorky Slovácka. Při posledním měření sil s tímto soupeřem jsme si z Moravy odvezli opravdu velký debakl.To jsme nechtěli opakovat dnes,ale první poločas bohužel naznačoval horší scénář.

Domácí vedli již v 2.minutě zápasu a svým neustálým tlakem nenechali naše hráčky ani rozkoukat, natož hrát fotbal.

15.minuta již znamenala vedení 2:0. Potom se hra na nějaký čas z našeho pohledu trochu vyrovnala, alespoň z pohledu neinkasování další branky. Ale bohužel v závěru poločasu jsme během 5 minut dostali 3 branky a utkání nabralo opět směr debaklu.

Slovácko je tým plný vynikajících hráček s reprezentačními zkušenostmi a to předvádělo na hřišti a bylo jasné, že v tom bude nadále pokračovat . A tak jsme v poločase v kabině hodily výsledek za hlavu a holky šly na hřiště s cílem uhrát výsledek druhé půle ve svůj prospěch.

A ikdyž s prohrou, tak jsme nakonec se zdviženou hlavou a lepší náladou ze hřiště odcházeli. Inkasovali jsme už pouze jednu branku a navíc jsme si vypracovali 2 velké brankové příležitost. Holky si sáhly na fyzické dno, ale věděly, že udělaly maximum.

Prohra o šest branek je sice veliká, ale poloviční než v loňském roce a to musíme brát alespoň jako malý úspěch.

Takto těžké zápasy vždy ukáží ty největší slabiny a naopak i sílu týmu a dnes se to jen potvrdilo.

Musíme se vyvarovat laciným brankám, zapracovat na fyzičce a na hřišti působit kompaktně, abychom mohli být zase o trochu úspěšnější v dalších zápasech.