FC Hradec Králové5:3

MU, neděle 3. 4. 2022, 16:30

5:3
0:2

Branky (asistence) - 11' Fejgl (Polák), 31' Tománek (Polák), 66' Thiele (PK - Tománek) - soupeř: 44', 45' 63', 71', 77'

Moucha - Turek (64' Valenta), Thiele, Poděbradský, Vaněk (71'Van Dijik), Matuška (71' Čermák), Peterko, Fejgl, Tománek, Mareš (53' Kopčil), Polák

V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale z pěti vyložených šancí jsme dali jenom dvě. Soupeř na branku nevystřelil. Do druhé půle byl náš záměr pokračovat aktivně a zápas rozhodnout. Dokonce se nám to i dařilo, než jsme úplně jednoduše propadli v souboji a Plzeň z ničeho nic vstřelila branku. O minutu později druhou a naše vedení bylo pryč. Vzápětí šel sám na bránu Tománek, Polák o chvíli později trefil břevno a z protiútoku šla Plzeň do vedení. Na tuto branku se nám ještě podařilo odpovědět, ale na další rychlé protiútoky v 71 a 77' jsme už odpověď nenašli. Dnešní protivník nám dal lekci z produktivity. Pět střel, pět gólů. My na tři branky potřebovali sedm vyložených šancí a penaltu. Inkasujeme moc laciné góly v rychlém sledu a to nás momentálně výsledkově i herně sráží.