25. kolo, neděle 15. 5. 2022, 11:00

3:0
3:0

Strnad - Semerák - Holovatskyi - Buriánek - Kudrnáč( 46' Včelák) - Hypšman - Ludvík - Musil - Šimon (52' Junek) - Šichan (46' Boniš) - Hodač

První poločas nedopadl výsledkově ani herně vůbec podle našich představ. V naší hře se objevovaly triviální chyby a soupeř byl nebezpečný z každé situace. Do utkání jsme sice vstoupili lépe a měli jsme první obrovskou šanci zápasu, když se Hodač z levé strany dostal do samostatného úniku, jeho málo razantní střelu však brankář vyrazil a na dorážku neměl Šichan ideální pozici. Místo vedení jsme už zanedlouho prohrávali 2:0. Nejprve se Strnad vyběhnutím za vápno snažil zastavit samostatný únik, ale míč za něj propadl a byl z toho gól do prázdné branky. Druhý gól padnul hlavou po centru ze strany, kdy Strnadovi znemožnil zákrok zvláštní odskok balónu. Minutu před odchodem do šaten zvýšili domácí na 3:0, po sérii odrazů ve vápně. Ve druhém poločase jsme hráli výrazně lépe, soupeře přehrávali a vytvářeli velký tlak. Na zvrat v zápase jsme však potřebovali nutně skórovat, a to nám nebylo souzeno. Liknavý výkon z prvního poločasu nás stál celé utkání.