2:3
1:2

Branky:  24' Hodač, 35' Jurčenko, 78' Včelák

Strnad - Houdek - Holovatskyi - Buriánek - Kudrnáč( 64' Šichan) - Včelák - Semerák - Schmoranz (86' Šimon) - Jurčenko - Ludvík - Hodač

Na půdě předposledního týmu tabulky jsme potřebovali potvrdit roli favorita a zvítězit. Do začátku však vstoupili lépe domácí, kterým malé rozměry hřiště spolu s umělým povrchem vyhovovaly podstatně více a v 19. minutě jsme dokonce prohrávali 1:0. Kombinačně se nám přes zhuštěnou obranu nedařilo prosazovat, a tak jsme nejvíce hrozili z křídelních náběhů za obranu. Tato taktika nám zanedlouho přinesla obrat ve skóre, když se nejprve hlavou trefil ve 24. minutě Hodač, po centru Ludvíka z levé strany, a ve 35. minutě z druhé strany našel Hodač ve vápně volného Jurčenka, který potvrdil svou střeleckou pohodu. Ze začátku druhého poločasu jsme měli dobré šance na zvýšení vedení, ale ani jednu jsme neproměnili, a tak přišlo potrestání. Ojedinělou střelu z dálky tečoval hlavou Holovatskyi tak nešťastně, že skončila přímo v šibenici bezmocného brankáře Strnada. Od této chvíle bylo dobývání domácí branky ještě složitější, avšak štěstí se přiklonilo i na naši stranu. Centr Včeláka ovlivnil poryv větru a zapadl k naší velké radosti do branky. Z Prahy tedy nakonec odvážíme sice vybojované, ale stejně cenné 3 body.