4:1
3:0

Branky: 5' Schmoranz, 12' Hodač, 33' Musil, 88' Ludvík

Strnad - Houdek - Hanuš (35' Holovatskyi) - Buriánek - Semerák - Hypšman ( 84' Šimon) - Musil - Schmoranz - Junek (46' Hruška) - Ludvík - Hodač (61'Šichan)

Do prvního domácího utkání na přírodní trávě jsme vstoupili velmi dobře. Již v 5. a poté ve 12. minutě se postupně trefili mezi tři tyče Schmoranz a Hodač. Brzké vedení nám dodalo potřebný klid a soupeře jsme jasně přehrávali. Ve 33. minutě ještě přidal branku Musil, a tak jsme šli do poločasové přestávky s komfortním vedením 3:0. V kabině byl, před vstupem do druhé půle utkání, kladen velký důraz na to, že ještě není rozhodnuto, soupeř má určitou kvalitu a podcenění by se nám mohlo vymstít. S tímto vědomím hráči zodpovědně naložili a soupeře jsme do vážnějších šancí nepouštěli. Sami jsme naopak měli spoustu gólových příležitostí k rozhodnutí, žádnou se však nepodařilo proměnit. V 72. minutě jsme tak dali naději hostům. Zaváhání po rohovém kopu využili ke snížení na rozdíl dvou branek. Pražané se poté nadechli k závěrečnému náporu, který jsme naštěstí bez úhony ustáli. V 88. minutě z brejku definitivně pečetil výsledek na 4:1 Ludvík. Odehráli jsme dobrý zápas, který jsme ale měli několika brankami na začátku druhého poločasu zcela rozhodnout. Neproměňováním 100% šancí jsme si závěr utkání zbytečně zkomplikovali.