FC Slovan Liberec

4:2
1:1

Branky: 23' Schmoranz

52', 57', 71' Jurčenko

Strnad - Houdek - Holovatskyi - Včelák - Semerák - Hypšman - Zengler ( 46' Hodač) - Musil - Schmoranz -  Ludvík (52' Junek) - Jurčenko ( 83' Kudrnáč)

První poločas se hrálo vyrovnané utkání. Do převahy jsme se nedostávali především vlivem nepřesností v kombinaci a naší hře celkově chyběla "lehkost". Zásluhou Schmoranze jsme se dostali ve 27. minutě do vedení, ale tato branka nám nepřinesla uklidnění na dlouhou dobu, neboť už za čtyři minuty později soupeř vyrovnal.

Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji. Velké oživení vnesl na hřiště střídající Hodač, který spolu s Jurčenkem dělal svou rychlostí soupeřově obraně značné problémy. Druhý jmenovaný navíc v 52. a 57. minutě zařídil našemu týmu vedení 3:1, což naší hře dodalo klid a kvalitu. Jurčenko poté zvýšil na 4:1 a v 77. minutě tím dovršil svůj hattrick. Liberec už ke konci utkání dokázal jen korigovat výsledek na 4:2.