Branky FCHK: 24´ Ponikelský (Pavlík), 78´Machač (Rychtář)

Branky AC Sparta Praha: 37´ Doloh

ŽK - 13´Kameník, 56´Drbohlav, 69´Ponikelský - 20´Šmidmajer, 55´Kotíšek, 77´Střeska, 77´Poturnay

ČK - 70´ Kameník (2. ŽK)

Svoboda - Meduna, Baťka, Pšenička, Machač - Gazsi (58´Rychtář), Ponikelský (76´Cobl), Pavlík (50´Drbohlav), Kameník - Sehnoutka (58´ Halama), Kaczmarek

V utkání proti pražské Spartě jsme odehráli velmi dobrý první poločas. Hrál se svižný a náročný fotbal hlavně mezi vápny bez větších příležitostí na obou stranách. Aktivita se přelévala z jednoho týmu na druhý. Nám se podařilo vstřelit první branku z rohového kopu a z dalšího opět nastřelit břevno. Sparta v závěru půle kontrovala krásnou brankou z protiútoku. Ve druhém poločase se obraz hry naprosto změnil. Neměli jsme dobrý vstup a Sparta nás zatlačila na naší polovinu. Soupeř byl jednoznačně v lepším pohybu a my jsme nevěděli, kde nám hlava stojí. Absolutorium tak patří obranné čtveřici a brankáři, kteří nepustili Spartu do větších příležitostí. V 70. minutě pak došlo k vyústění naší zbytečné nervozity a snad i přehnané motivace, kdy jsme obdrželi červenou kartu za nesportovní chování. Paradoxně nás to více semklo a posledních deset minut jsme odbránili aktivně a v závěru došlo k nečekanému rozuzlení. Po parádní akci se nám podařilo vstřelit branku na 2:1. Můžeme být rádi za šťastný konec, ale zároveň se zaměřit na to, abychom se herně dokázali takovým týmům vyrovnat celé utkání.