Rozhodčí: Šiška - Frgal, Jirsa

FC Viktoria Plzeň:

Michálek - Kubrycht, Arnošt, Büchner (K), Růžička (54. Šádek), Panoš, Ruta (67. Škorpil), Růžička (54. Sýkora), Velich (54. Císař), Kdolský, Vacek

Jeřábek - Pšenička, Baťka, Pěnkava, Cobl (41´Machač) - Halama (58´Rychtář), Drbohlav (41´Meduna), Ponikelský (63´Sehnoutka), Gazsi (58´Pavlík), Kameník - Kaczmarek

Ve druhém mistrovském utkání jsme zavítali na umělou trávu do Plzně. Na tvrdém povrchu proti fyzicky vyspělému soupeři jsme odehráli velice bojovné utkání. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas plný standardních situací. Nám se podařilo prosadit po rohovém kopu na 1:0 a z dalšího rohu ještě nastřelit břevno. Ve druhém poločase jsme začali tahat za kratší konec a Plzeň byla 20 minut lepším týmem. Naštěstí pro nás si ale vyložené zakončení s výjimkou našich zmatků s malou domů nepřipravila. Posledních 15 minut se nám pak začalo dařit dostávat se do otevřené obrany soupeře, ale ve finální fázi nám chyběl větší klid s míčem. V závěru se nám nakonec podařilo jednu z brejkových situací proměnit a dojít si tak pro vítězství. Byl to fyzicky velmi náročný zápas, který se nám podařilo odehrát bez obdržené branky. Hlavně díky tomu odcházíme z tohoto střetnutí jako vítězové.