přát., sobota 5. 3. 2022

Slask Wroclaw

2:9
1:5

Branky (asistence) - 3' Čermák (Polák), 80' Thiele (PK - Polák) - soupeř: 6', 30', 36', 37', 38', 52', 67', 69', 77'

Moucha - Vaněk (40' Valenta), Thiele, Van Dijik (Turek), Vacek (40' Kurpiewski), Kabele, Fejgl (60' Vacek), Fatka (40' Václavík), Matuška, Polák, Čermák (40' Peterko)

Odehráli jsme velmi těžký zápas, který ukázal, že máme na čem pracovat. Vstup nám vyšel znamenitě a po skvělém přechodu do útoku jsme se ujali vedení. To bohužel vydrželo jen 3'. Po závaru ve vápně to bylo 1:1. Tento stav vydržel do 30'. Slask se ujal vedení poté, co postupně zvyšoval aktivitu. Nám se nedařilo udržet míč a po zbytečných ztrátách jsme se dostávali pod tlak. Na druhou stranu za stavu 1:1 jsme měli gólovou příležitost, která skončila na tyči. Stav 1:2 by nemusel nic znamenat. Co rozhodlo, byl úsek mezi 36.' - 38.', kdy jsme dostali 3 góly. Druhý poločas jsme se snažili o korekci výsledku, ale naše akce většinou končily před vápnem a k žádnému výraznému ohrožení soupeře jsme se nedostávali. Naopak Slask získával větší a větší kontrolu nad hrou. V poslední minutě jsme proměnili pokutový kop, který znamenal konečný výsledek 2:9.