10. kolo, neděle 17. 10. 2021, 11:00

FK VIAGEM Ústí nad Labem

6:1
2:0

Branky: 26. Mišči Antonín, 43. Blažek Vojtěch, 72. Ludvík Jan, 76. Pospíšil David, 84. Ludvík Jan, 88. Šichan Petr - 83. Černý Adam

Maxmilián Petera, Antonín Zvěřina, Vojtěch Blažek, Matyáš Včelák, Kevin Houdek, Vítek Šimon, Jan Ludvík (86. min. Martin Hanuš), Tadeáš Boniš (86. min Jakub Konečný),  David Pospíšil, Filip Schmoranz (79. min. Petr Šichan), Antonín Mišči (81. min Lukáš Hruška)

Kromě patnácti minut na začátku druhého poločasu jsme měli utkání pod kontrolou. Hráli jsme dobře kombinačně, měli odražené míče a byli jsme lepší v osobních soubojích. V poločase jsme vedli po brankách Miščiho a Blažka 2:0. Utkání jsme definitivně zlomili v 72. a 76. minutě. kdy se v rychlém sledu trefil Ludvík a Pospíšil. Hosté sice snížili z pokutového kopu, ale poslední slovo jsme měli my a brankami opět Ludvíka a Šichana jsme výsledku dali konečnou podobu.