Z Dukly bez bodů hlavně díky nevydařené první půli

20. 9. 2021   |   wu15
Na další ligové kolo jsme cestovali do Statenic, kde jsme se utkali s Duklou Praha
3. kolo, neděle 19. 9. 2021, 11:00

FK Dukla Praha

3:1
2:0

branka: Černá

Havlíčková A. - Zákravská, Pirklová, Pražáková, Vyčítalová, Pultarová, Kitlerová, Kalová, Habočíková, Kulíšková, Černá, Janouchová, Havlíčková V.

Radek Musil, trenér FC HK: První poločas nám nevyšel. Soupeř měl více ze hry. Byl především důraznější. Nám se nedařilo kombinovat, delší časový úsek jsme nebyli schopni podržet míč a mockrát jsme brankou Dukly neohrozili. Nebylo divu, že domácí šli do vedení ve 32. minutě. Už to vypadalo, že poločas skončí výsledkem 1:0, ale těsně před odchodem do kabin bohužel inkasujeme podruhé. Po změně stran jsme se zlepšili. Zjednodušili jsme hru na nekvalitním hřišti a přidali na důrazu. Podařilo se snížit gólem Julči Černé. Vyrovnat mohla Soňa Janouchová, ale míč po rohovém kopu nestačila doběhnout, aby ho uklidila do již prázdné branky. O pár minut později domácí přidali třetí gól a rozhodli o osudu utkání. Dnes jsme tahali za kratší konec a Dukla vyhrála zaslouženě. Dnešní výkon nelze hodnotit pozitivně a mnoha aspektech hry se musíme v dalších utkáních zlepšit.