FK Pardubice

4:3
(1:1)

Branky FCHK:

34´kameník (Pavlík), 42´Kameník (Ponikelský), 66´Pavlík, 80´Kameník (Rychtář)

Branky FK Pardubice:

32´ Zelinger, 52´Bečička, 55´Bečička

Jeřábek - Machač, Baťka, Pšenička, Svatoš (60´Halama) - Hronek, Pavlík (69´Meduna), Ponikelský, Gazsi, Kameník - Kaczmarek (73´Rychtář)

Derby proti Pardubicím mělo opatrný rozjezd, postupně se ale tempo hry zvyšovalo a oba týmy přispěly k zajímavé podívané. První i druhý poločas měl podobný průběh co se herního projevu týče. Pardubicím se dařilo lépe kombinovat, nám se dařilo rychlými protiútoky dostávat více do zakončení a být tak nebezpečnější. Přestřelku odstartovala naše chyba po standartní situaci. Na tu se nám téměř ihned podařilo reagovat a poločas tak skončil smírně 1:1. Druhý poločas se nesl v duchu otáčení skóre na obě strany. Rozuzlení remízového zápasu přinesla poslední minuta, ve které se nám podařilo zápas rozhodnout. Oba týmy zaslouží za předvedený výkon pochvalu, takový zápas musel každého bavit. Dnes to bylo s vítězným koncem pro černobílé barvy.