2.kolo, sobota 21. 8. 2021, 13:00

FC Viktoria Plzeň

6:5
3:1

Branky (asistence) - 5' Polák (Kopčil), 6' Matuška (Peterko), 19' Fejgl (Polák), 43' Polák (Fejgl), 69' Polák, 72' Václavík (Polák) - soupeř: 28', 45', 52', 54', 67'

Školník - Kopčil (70' Turek), Tománek, Poděbradský (14' Mareš), Vaněk, Peterko, Vacek (50' Kabele), Fejgl, Matuška, Václavík, Polák

Utkání plné zvratů bylo maximálně atraktivní. První poločas jsme byli aktivnější a po gólu v úvodu druhé půle jsme měli komfortní náskok 4:1. Toto vedení nám vydrželo sotva minutu a hned jsme inkasovali. Plzeň dominovala a mačkala nás na naší polovině. V rozmezí 52. - 54.' po dvou gólech zápas začínal znovu. V 67' šla Plzeň do vedení. Reakce našich hráčů byla taková, že v 72' bylo skóre 6:5 pro nás. Tento výsledek vydržel až do závěrečného hvizdu. Kluci ukázali velké odhodlání a víru ve vítězství.