3:1
2:0

Branka - Thiele

Školník (40' Moucha) - Vaněk (60' Kopčil), Poděbradský (70' Thiele), Tománek (70' Peterko), Kopčil (40' Turek), Peterko (60' Fejgl), Valenta (40' Kurpiewski), Kabele (40' Matuška), Fejgl (40' Václavík), Mareš (60' Valenta), Thiele (60' Kabele)

Zápas jsme začali neproměněnou penaltou ve 2.minutě. Poté jsme přidali ještě dvě, tři slibné šance, které jsme nedokázali proměnit, což využil soupeř a z ojedinělého brejku se dostal do vedení. Poté probíhal mezišestnáctkový fotbal, kdy jsme byli lepší na míči ale soupeř nám dal z brejku druhou branku. Ve druhé části jsme prvních dvacet minut měli tlak a snahu o vyrovnání, což se nám bohužel nepovedlo. Ke konci utkání se nám podařilo snížit stav na 2:1. Při snaze o vyrovnání jsme udělali směrem k naší brance chybu, kterou soupeř v poslední minutě utkání proměnil.