3:0
1:0

Hampl, Lubínek, Benedikt

Sestava: Horák-Lubínek,Černý O., Blažek, Truhelka-Černý D.(70'Lexman), Machačka(70'Hrnčíř), Chudý, Hampl, Zeman(60' Tobiška)-Hartman(60'Benedikt)

V druhém domácím zápase jsme přivítali Meteor Praha a od začátku jsme byli aktivnějším týmem.Velký zlom v utkání přišel již v 14.minutě, kdy hostující brankář uviděl rovnou červenou kartu po faulu na unikajícího Hartmana. A již o čtyři minuty poté jsme šli do vedení díky proměněnému nájezdu Hampla, do kterého ho vyslal Daniel Černý. Do poločasu jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale bohužel jsme žádnou neproměnili a naopak jsme sami soupeři nabídli 100% gólovku po chybě v rozehrávce, kterou neproměnil. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako první. Hostující tým houževnatě bránil a my jsme jej dobývali. Druhý gol na sebe nenechal dlouho čekat a ve 49.minutě byl stav již 2:0, kdy se po Machačkově přihrávce prosadil Lubínek. Od tohoto momentu jsme měli zápas zcela pod kontrolou a snažili se přidat další branky, což se nakonec povedlo až v 90.minutě po pěkném vysunuti od Hampla, kdy Benedikt po kličce brankáři vstřelil třetí gól do opuštěné branky. A my si připsali zasloužené 3 body do tabulky.