1:1

Branky:Kareš,Černý Daniel

Horák-Dymák(60'Lubínek),Černý O.,Blažek(C),Truhelka-Černý D.(71'Hartman),Benedikt(60'Machačka),

Fejgl,Chudý,Hampl-Kareš(71'Zeman)

První poločas byl herně vyrovnaný. Domácí hrozili především z rohových kopů, které se nám podařilo dobře odbránit. V 15. minutě po záváhání domácích v rozehrávce se zmocnil míče Hampl, udělal kličku gólmanovi a přihrávkou před prázdnou branku vybídl ke gólu Kareše - 1:0. V 26. minutě po naší chybě domácí kopali penaltu a vyrovnali. Prvních 20 minut v druhé půli jsme byli herně dominantnější a fotbalovější. V 56. minutě se po Fejglově přihrávce ve vápně individuálně 1na1 prosadil Dan Černý a nekompromisním zakončením nás dostal do vedení. Od této chvíle jsme prakticky přestali hrát a začali bránit jednogólové vedení. Domácí nás přišpendlili na naší polovinu, my místo zklidnění hry po zisku míče jsme vše řešili odkopy na domácí polovinu. Závary, které si díky tlaku domácí vypracovali, jsme ustáli a naopak my jsme mohli přidat uklidňují branku v 85. minutě, když jsme postupně šli 3krát sami na domácího gólmana (Hampl, Fejgl, Zeman). Gólman domácích však vytáhl 3 skvělé zákroky a svůj tým podržel. V 89. minutě však mohl přijít trest, když jsme ve vápně faulovali a domácí měli k dispozici druhý pokutový kop v zápase. Ten však neproměnili a proto si vezeme z Tempa cenné tři body.