FC Hradec Králové6:6

přát., neděle 20. 9. 2020

6:6
3:0, 3:3, 0:3

31´ Šťovíček (Wenke), 41´ Zadrobílek (Jirásek), 52´ Novák (Sláma), 57´ Wenke, 59´ Wenke (Zadrobílek), 89´ Zadrobílek (Starý)

Sláma, Matějů, Starý, Šťovíček, Wenke, Zadrobílek, Gavula, Novák, Coggan, Jirásek, Kosař, Gajda, Růžička, Jiroušek

Těžký zápas s velmi dobře technicky vybaveným soupeřem. Začátek zápasu jsme působili zakřiknutě, byli jsme všude pozdě a celkově to od nás první třetinu nebyl dobrý výkon. Druhou třetinu jsme pak výrazně zlepšili napadání, aktivitu s míčem i bez míče a odměnou nám byly tři branky ve druhé třetině a vyrovnání skóre zápasu ve třetině třetí. Ukázali jsme, že i s takovým soupeřem nesložíme za stavu 0:3 zbraně a snažíme se hrát až do poslední minuty, čehož si velmi ceníme! Soupeř měl větší procento držení míče, my jsme si však svou aktivitou taktéž byli schopni šance vytvářet a individuálně i týmově od nás dnes dobrý výkon! Celkově zápas ve vysokém tempu po celou hrací dobu. Jsme rádi za velmi kvalitní konfrontaci. Třetiny: 3:0, 3:3, 0:3