Rezerva prohrála v Zápech

27. 9. 2020   |   FC Hradec Králové
Rezerva Votroků v neděli prohrála na hřišti lídra tabulky SK Zápy 0:3. Domácí o své výhře rozhodli už v prvním poločase.
6, neděle 27. 9. 2020, 15:30

SK Zápy

FC Hradec Králové

3:0
3:0

Branky: 25. Eliáš, 29. Magera, 34. Kubů. Rozhodčí: Zadinová – Švagr, Šafránková.

SK Zápy:

Soukup – Hašek, Pávek. Růžek, Hakl – Woitek (85. Koutenský), Eliáš, Jelínek (85. Matějka) – Magera (72. Putz), Hron (62. Jelínek), Kubů (62. Janko).

FC Hradec Králové:

Dunda – Finěk, Vyšehrad, Kosař (46. Zámečník), Locker – Samko (80. Zbořil), Vobejda, Kateřiňák, Doležal (74. Vošlajer) – Bičiště (46. Chocholatý), Vozáb (65. Štěrba).Reportáž

Na hřišti lídra tabulky v Zápech ztratili černobílí šanci na bodový zisk vlastně již v první polovině utkání, ve které si domácí vytvořili tříbrankový náskok. Po přestávce již Votroci se soupeřem dokázali držet krok, ale vsítit branku a pokusit se utkání zdramatizovat se jim nepodařilo. Pozitivem je návrat Jiřího Kateřiňáka na hřiště po zranění z přípravy, které záložník Votroků utrpěl při zápase s Chlumcem nad Cidlinou.

Ohlasy

Karel Krejčík, trenér: „Do utkání jsme vstoupili dobře, aktivně. Přišlo však zranění Bičištěho, který měl tržnou ránu. V době, kdy byl ošetřován, jsme hráli skoro deset minut oslabeni a domácí nás dostali pod tlak, ze kterého jsme se nevymanili ani poté, co jsme již byli v plném počtu. Zkušený domácí celek rozhodl třemi vstřelenými brankami během osmi minut. Nám se nepodařilo korigovat, protože Zápy hrály fyzicky náročný, agresivní fotbal a do mnoha šancí nás nepustily.“

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: SK Líšeň – FC Hradec Králové 2:1

Rozhovory

Musíme se z toho poučit, hodnotí Erik Prekop

Reportáž

Votroci padli v Líšni