7. kolo, sobota 3. 10. 2020, 12:00

FK Mladá Boleslav

6:0
2:0

Branky (asistence) - 3' Rychtář, 21' Kaczmarek (Rychtář), 58' Sehnoutka (Kaczmarek), 60' Kaczmarek (Rychtář), 74' Sehnoutka, 78' Sehnoutka (Pěnkava)

Kačena - Cobl (60' Machač), Pěnkava, Baťka, Pšenička (40' Meduna), Kameník (40' Drbohlav), Ponikelský (63' Svatoš), Sehnoutka, Rychtář (63' Prchlík) Halama (60' Zimmerman), Kaczmarek

V tomto utkání se nám konečně podařilo prolomit střelecké trápení. V prvním poločase byly šance na obou stranách. V celkovém součtu jsme měli navrch a zaslouženě jsme vedli. Nás 2x podržel Kačena!! Nejprve za stavu 1:0 při standardní situaci a poté vychytal samostatný nájezd. To už jsme vedli 2:0. Ve druhém poločase jsme dominovali. Dokázali jsme si vytvořit hodně šancí a vstřelit další 4 branky.