4. kolo, sobota 12. 9. 2020, 12:00

FK Pardubice

3:5
0:2

Branky (asistence) - 43' Kameník (Ponikelský, Sehnoutka), 61' Hronek, 70' Sehnoutka (Kaczmarek) - soupeř: 18', 27', 52', 54', 79'

Svoboda - Cobl (50' Baťka), Pěnkava (40' Pšenička), Prchlík, Svatoš (40' Hronek), Kameník, Ponikelský, Pavlík (15' Rychtář, 50 Meduna), Sehnoutka, Halama (50' Drbohlav), Kaczmarek

Do zápasu jsme vstoupili skvěle a ve dvou šancích jsme 2x nastřelili tyč. V 15' jsme byli nuceni střídat a ztratili jsme kontrolu v dění na hřišti. Kupili jsme chyby, zbavovali se míče a jen díky výborným zákrokům Svobody jsme do šaten odcházeli za stavu 0:2. Druhý poločas jsme začali náporem a zaslouženě jsme snížili. Za stavu 1:2 jsme měli šanci vyrovnat a místo toho jsme inkasovali z rychlého protiútoku. Další rychlý protiútoku o 3' později znamenal, že to bylo 1:4. Kluci v této fázi utkání ukázali obrovskou vůli a charakter!! Utkání jsme 10' před koncem dotáhli do stavu 3:4. V poslední minutě jsem soupeři namazali na pátý gól, který definitivně rozhodl velmi zajímavý zápas. Kluky chválíme za zlepšený výkon ve druhém poločase a že ukázali velkou touhu po vítězství.