FK Mladá Boleslav

7:2
6:2

Heerkens - Polák (Kijonka), Halama, Karel, Novák (Moravčík), Kulič, Rejman (Šťastný), Karmín, Machala (Kolín), Binar, Harvey

Dnešní přátelák se hrál pro nás trošku netradičně 2x45´. Soupeřem byla Mladá Boleslav. Jsme rádi, že jsme do utkání vstoupili velmi aktivně a od začátku zápasu jsme soupeře drželi na jeho polovině. Celý první poločas jsme si vytvářeli spoustu brankových příležitostí, které i určili skóre poločasu. Ve druhém dějství už z naší strany byla znát únava ze soustředění, a výkon nebyl takový jako v první půlce. Jsme rádi, že nám začínají fungovat věci, které trénujeme v tréninku. Za celý zápas musíme hráče pochválit.

Průběh zápasu:

16´ Binar (Polák), 18´ Binar (Harvey), 27´ Halama (Machala), 42´Binar (Kulič), 43´ Harvey (Binar), 45´ Binar (Šťastný), 80´ Harvey (Binar) - 25´ - 3:1, 32´ - 3:2