Béčko těsně podlehlo Slavii

29. 7. 2020   |   FC Hradec Králové
Uprostřed soustředění ve Starém mlýně u Byšic si hradecké béčko odskočilo do Horních Počernic, kde odehrálo přípravný zápas s rezervou Slavie. Votroci dlouho odolávali tlaku soupeře, až minutu před koncem rozhodl o výhře Pražanů Jonáš Kneifel.
přát., středa 29. 7. 2020, 10:30

SK Slavia Praha B

FC Hradec Králové

1:0
0:0

Branka: 89. Kneifel. Rozhodčí: Starý – Hlaváček, Nejedlo.

FC Hradec Králové:

Mach – Finěk, Vyšehrad (46. Gutič), Locker, Podsadlo (22. Vošlajer) – Vobejda (46. Zbořil) – Mahr (46. Novák), Štěrba (66. Vobejda), Kejř (46. Chocholatý), Bičiště (46. Zámečník) – Vozáb (67. Bičiště).Reportáž

První poločas přípravného zápasu byl vyrovnaný, hrálo se hlavně mezi vápny. Z pohledu Votroků bylo kaňkou zranění Štěpána Podsadla, který musel střídat. Dominik Bičiště zkusil štěstí z dálky, ale o hodně minul. Stejně dopadla i jediná šance domácích.

O přestávce Karel Krejčík výrazně prostřídal a na hře Votroků se to podepsalo. Slávisté měli místy velkou převahu, které hosté odolávali zuby nehty. V 53. minutě měli domácí ke gólu nejblíž, když Křišťanova tečovaná střela z přímého volného kopu narazila do břevna. Jen o chvíli později předvedl Ondřej Mach výborný zákrok proti Vlasákově střele. Už to vypadalo, že Hradečtí udrží bezgólovou remízu, když jim v poslední minutě utekl Kneifel a nadvakrát Macha překonal. Zařídil tak těsnou výhru Slavie.

Ohlasy

Karel Krejčík:

Daniel Finěk:

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Votroky čeká neznámá v podobě Vyšehradu

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FK Viktoria Žižkov – FC Hradec Králové 0:2

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků