Červené karty

57' Včelák Matyáš

Strnad Jiří - Kudrnáč Jiří (59' Houdek Kevin), Buriánek Tomáš, Slivka Matyáš (59' Hypšman Daniel), Kutík Daniel (66' Ludvík Jan) - Včelák Matyáš - Zengler

Radim, Boniš Tadeáš (45' Junek Vratislav), Schmoranz Filip, Semerák Jakub - Jurčenko David

Do utkání na hřišti soupeře jsme vstoupili nejlépe, jak to jen šlo. Už v první minutě se po rychlé akci dostal míč na levou stranu ke Kutíkovi, který

pronikl do šestnáctky, využil špatného postavení brankáře hostů a poslal náš tým do vedení. Z rychle inkasovaného gólu se však soupeř brzy oklepal a

od 20. minuty začal přebírat iniciativu, což, spolu s naší pasivitou a chybami v rozehrávce, vyústilo ve 25. minutě ve vyrovnávací branku. Do kabin se šlo

tedy za nerozhodného stavu 1:1.

Do druhé půle vstoupili naopak mnohem lépe hráči Brna. V 51. minutě se ze zdánlivě nenápadné situace dostali lacino do vedení 2:1, když využili (i

přes velkou převahu bránících hráčů) náš nedůraz ve vlastním pokutovém území. Po vedoucí brance nás domácí začali přehrávat prakticky ve všech

aspektech hry, především však v rychlosti a v osobních soubojích. Následkem toho se naše obranná hra začala hroutit a v 55. minutě musel

samostatný únik řešit na poslední chvíli za cenu červené karty Včelák. Soupeř měl v následujících minutách velký tlak a několik slibných příležitostí k

rozhodnutí zápasu.

I s notnou dávkou štěstí jsme tento nápor přežili a zhruba od 70. minuty začali soupeře kombinačně i fyzicky přehrávat. Velkou měrou tomu pomohli i

střídající hráči, kteří přinesli do hry potřebné oživení. Za aktivitu jsme byli odměněni brankou na 2:2, když se do vápna prokličkoval Schmoranz a

obránci nezbývalo nic jiného, než faulovat. Nařízenou penaltu poté s přehledem proměnil Jurčenko. Do konce utkání už žádná branka nepadla, a tak

přišel na řadu penaltový rozstřel, který jsme zvládli lépe a zaslouženě si připsali další vítězství.

Všem hráčům patří pochvala za přístup a bojovný výkon, především v závěru utkání, kdy jsme i v oslabení byli schopni zvrátit utkání s velmi kvalitním