0:1

Branky 20' Boniš Tadeáš

Strnad Jiří - Kudrnáč Jiří (70' Semerák Jakub), Buriánek Tomáš, Slivka Matyáš, Houdek Kevin - Včelák Matyáš (79' Hypšman Daniel) - Zengler Radim, Boniš Tadeáš,

Schmoranz Filip, Ludvík Jan (62' Kutík Daniel) - Hodač Matěj (45' Jurčenko David)

Kdyby ve 20.minutě na ukazateli skóre svítil výsledek 5:1 v náš prospěch, nemohl by se nikdo divit.Bohužel jsme se prosadili pouze jednou, po důrazu Hodače

doklepával Boniš do prázdné brány - 1:0. Po vstřelené brance jsme pokračovali v aktivní hře, pouze však jen do 30.min.Poté jsme z našeho stylu z

nepochopitelného důvodu ustoupili a pustili domácí hráče do hry. To se projevilo hned z kraje 2.poločasu, kdy musel zasahovat Strnad proti šancím domácích.V

59.minutě však již inkasujeme po dlouhém nákopu domácího brankaře na který naše obrana reagovala pozdě a nechala hráče domácích skórovat střelou mezi

nohy Strnada.Po vyrovnání byli domácí na koni,byla na nich vidět větší chuť po vítězství.Z herního útlumu jsme se dostali až 10 minut před koncem, ale vstřelit

vítěznou branku se nám již nepovedlo. Po závěrečném hvizdu vypukla na domácí lavičce radost, na naší zavládlo zklamání. Bonusový bod si po penaltách připisují