Bohemians Praha 1905

0:5
0:4

Petera Maxmilián - Dymák Lukáš (50' Černý Daniel), Blažek Vojtěch, Truhelka Michal, Lexman Petr (40' Horák Štěpán) - Hartman Maxim (40' Černý Ondřej), Fejgl Tomáš, Benedikt Matouš, Hampl Matěj (50' Hrnčíř Vojtěch) - Kareš Tomáš (40' Tobiška Ondřej), Chudý Petr

První mistrovské utkání nám vůbec nevyšlo. Ráz předurčila již první minuta, ve které si Petera málem srazil propagační střelu do brány. První gól jsme dostali po centru ze strany, druhý po špatném výkopu, při třetím podklouzl Truhelka a bylo po zápase. Poločas hrůzy nakonec skončil 0:4. Ve druhém poločase se zápas dohrával, my jsme udělali ještě jednu chybu při bránění a inkasovali po páté. Celý zápas jsme působili hodně odevzdaným dojmem a po zásluze vysoko prohráli. Musíme se poučit z chyb a na tento zápas co nejrychleji zapomenout. Zápas prohrát můžeme, ale nikdy bychom ho neměli takto odevzdat!!