přát., sobota 22. 2. 2020, 16:00

TJ Sokol Třebeš

3:1
1:1

Branky (asistence) - 14´ Chudý (Tobiška), 67´ Horák, 80´ Benedikt (Fejgl) - soupeř: 16´

Horák Jakub (45' Petera Maxmilián) - Dymák Lukáš (45' Černý Daniel), Blažek Vojtěch, Truhelka Michal, Binar Adam (80' Dymák Lukáš) - Hrnčíř Vojtěch (60' Benedikt Matouš), Chudý Petr (35' Fejgl Tomáš), Benedikt Matouš (45' Černý Ondřej), Hartman Maxim (35' Lexman Petr) - Hampl Matěj (35' Machačka Šimon), Tobiška Ondřej (35' Horák Štěpán)

Úvod zápasu nám vyšel slušně, drželi jsme míč a soupeře přehrávali. Hned ve druhé minutě měl skóre otevřít Hampl, ale vyložené šance se zalekl. Ve čtrnácté minutě se po skvělé individuální akci prosadil Chudý a bylo to 1:0. Od této chvíle nejspíše někteří hráči nabyli dojmu, že se soupeř porazí sám!! Navíc v šestnácté minutě udělal hrubku Horák a najednou to bylo 1:1. Týmem to neuvěřitelně otřáslo, nebyli jsme schopni zpracovat míč, nikdo nechtěl hrát. Ve druhém poločase jsme pokračovali v započaté parodii a jen díky chybě v rozehrávce jsme dokázali zvítězit. V osmdesáté minutě se z rohu prosadil Benedikt a tím uzavřel skóre utkání. Náš výkon nemohu nazvat jinak než otřesným a lajdáckým!!!