4:2
2:0

Branky: 4´, 5´, 79´ a 88´Hertha - 82´a 89´Kejř

Červenka (46´Král) - Vošlajer (46´Hak), Donát, Baloun (46´Hátle), Kadrmas (69´Vošlajer) - Hájek, Jonáš (76´Kejř), Kejř (46´Podsadlo), Šípek (46´Kalina) - Novotný (76´Baloun), Hlaváč (69´Šípek)

Aleš Čvančara: Nepovedl se nám vstup do utkání, když jsme ve 4. a v 5. minutě inkasovali dva slepené góly. Poté se hrála vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách, bohužel ve 40.minutě nastřelil Kejř pouze tyč. Ve druhém poločase soupeř zachoval v situacích chladnou hlavu, vstřelil nám další dva góly, ale my jsme ještě stačili korigovat na 3:1 a 4:2 Kejřem. Bohužel ve finální fázi jsme nezvolili správné řešení, a proto soupeř zvítězil. Potěšitelné je, že naši hráči dokázali výkon zopakovat hned po čtvrtečním zápase s Unionem.