přát., sobota 7. 12. 2019, 12:00

FK Teplice

4:5
4:1

2´Podsadlo, 11´Novotný, 14´Hájek, 19´Novotný

FC Hradec Králové: Čábelka Marek (45' Vaníček Matěj) - Veselý Dominik, Kozel Tomáš, Baloun Vojtěch, Podsadlo Štěpán - Jonáš Josef - Hájek Lukáš (45' Jelínek Jonáš), Kedroń Adam, Novotný Adam (45' Velinský Adam), Lihařík Vojtěch - Šípek Matěj (45' Doleček Ondřej)

Zápas dvou poločasů. V prvním jsme dominovali na míči, v kombinaci, v pohybu a hlavně v kvalitě. Po 20 minutách to bylo 4:0. Ke konci poločasu jsme polevili, začali hrát pod dojmem výsledku lehkovážněji a soupeř po brejku snížil. Do druhého poločasu jsme prostřídali sestavu a po celých 45 minut tahali za mnohem kratší provaz. Soupeř po nás přebral roli z prvního poločasu a my nestíhali.Skóre se postupně vyrovnávalo a v 88´ Teplice dokonali obrat. Přestože jsme šli ještě dvakrát úplně sami na branku, nedokázali jsme se prosadit.