přát., neděle 19. 1. 2020, 10:00

SK Slavia Praha

2:5
1:3

Branky (asistence) - 1´ Zadrobílek (Tobiška), 72´ Chudý - soupeř: 18´, 20´, 35´, 77´, 82´

FC Hradec Králové: Petera Maxmilián (45' Horák Jakub) - Kareš Tomáš (45' Lexman Petr), Blažek Vojtěch (45' Dymák Lukáš), Černý Ondřej (45' Truhelka Michal), Hrnčíř Vojtěch (45' Zeman Jakub) - Zadrobílek Jakub (45' Klaus Rafael), Benedikt Matouš (45' Hampl Matěj), Fejgl Tomáš (45' Machačka Šimon), Hartman Maxim (45' Kovář Štěpán) - Tobiška Ondřej (45' Horák Štěpán), Jiří Rezek (45' Chudý Petr)

Do prvního utkání jarní části sezóny jsme šli proti soupeři, který nás na podzim roznesl na kopytech. I přes tento fakt jsme chtěli hrát maximálně odvážně. Hned v první minutě jsme se šťastně dostali do vedení. Celý první poločas měla Slavia více ze hry a kontrolovala míč. My jsme se do šancí dostávali z brejků a bylo jich dost, ovšem naše řešení nebylo ideální. Slavia nás nakonec třikrát potrestala, i když dva góly byly laciné. Druhý poločas jsme začali velkou šancí Horáka, ale ten tváří v tvář brankáři nedal. Slavia měla stále optickou převahu, nicméně k žádným velkým šancím to nevedlo. Naopak v 72´ chybu v rozehrávce potrestal Chudý a bylo to 2:3. Závěr utkání, alespoň co se gólů týká, patřil hostům, kteří využili naše dvě chyby a utkání nakonec v klidu vyhráli.