FK Pardubice

4:2
2:0
FC Hradec Králové: Horák, Novotný - Sejkora, Halama, Kašpar, Kijonka, Karel, Zámečník, Novák, Polák - Veselovský, Rejman, Šťastný, Mokrejš, Kolín, Málek, Karmín - Kuřátko, Kulič, Hybler

Dnešní utkání se hrálo 3x30´. V první třetině jsme chtěli hrát aktivně, což se nám dařilo. Dokázali jsme si vytvořit šance, ze kterých jsme dali 2 branky. Druhá třetina byla z obou stran bojovná, kdy soupeř byl lepší v držení míče a mírně aktivnější ve hře. Třetí třetina naopak z naší strany byla velmi aktivní, i když jsme ji prohrávali 0:2, tak jsme si dokázali vytvořit 6 velmi dobrých šancí, ze kterých jsme vstřelili 2 branky. V průběhu celého utkání byla vidět velká chuť kluků dovést utkání do vítězného konce.