1:2pen
0:1

Branky (asistence)63´ Blažek (Binar) - soupeř 38´

FC Hradec Králové: Petera Maxmilián - Truhelka Michal, Lubínek Jiří Lukáš, Blažek Vojtěch, Dymák Lukáš - Lexman Petr, Chudý Petr (67' Kareš Tomáš), Adam Binar, Černý Daniel (40' Tobiška Ondřej) - Hampl Matěj, Horák Štěpán

Odehráli jsme zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním měl soupeř více ze hry a zaslouženě se v jeho závěru dostal do vedení. Na druhou stranu jsme za stavu 0:0 měli dvě vyložené brankové příležitosti. Ve druhém poločase jsme byli aktivnějším týmem. Ovšem za stavu 0:1 už to vypadalo, že mladoboleslavští odskočí na rozdíl dvou branek. K překvapení všech hostující útočník prázdnou branku netrefil. Nás tento okamžik povzbudil a o chvíli později Blažek ze standardní situace vyrovnal. V dalším průběhu už ani jeden z týmů branku nevstřelil, takže se šlo do penalt, ve kterých jsme tentokrát neuspěli.