3:0
2:0

Soupeř: 20´, 39´, 44´

FC Hradec Králové: Heerkens Joeri (40' Petera Maxmilián) - Truhelka Michal (40' Adam Binar), Lubínek Jiří Lukáš, Blažek Vojtěch, Dymák Lukáš (40' Rubák Matěj) - Lexman Petr (40' Kareš Tomáš), Chudý Petr, Hampl Matěj, Hrnčíř Vojtěch (40' Černý Daniel) - Horák Štěpán (40' Machačka Šimon), Tobiška Ondřej

První poločas byl z naší strany hodně ospalý. Působili jsme unaveným dojmem. Hráli jsme bez pohybu a absolutně nám scházela zdravá agresivita, ve které jsme za soupeřem hodně zaostávali. Neustálému presingu jsme jen těžko odolávali a na útočné polovině se nám míče udržet nepodařilo. Dostali jsme se k několika situacím v přečíslení, ale jejich řešení bylo z naší strany otřesné. Když už to vypadalo, že první půle skončí jednobrankovým rozdílem, tak jsme inkasovali po nenápadné střele z hranice vápna. Do druhé půle jsme šli s tím, že náš výkon musíme zlepšit a pokusit se vývoj skóre otočit, ale hned po 4´ jsme inkasovali. Střela přibližně ze 30 metrů skončila v naší síti. Náš výkon se zlepšil, bohužel pouze po finální řešení situací. Celkově jsme se dostali do 10 situací 3:2, 4:2, 4:3 a nedokázali jsme vstřelit jediný gól. Vrcholem našeho zmaru bylo to, že jsme z malého vápna nastřelili brankáře.