MU: FC Tempo Praha U17 - FC Hradec Králové U16 3:6 (2:2)

3. kolo, neděle 25. 8. 2019, 12:15

FC Tempo Praha

3:6
2:2

Branky a (asistence): 25. Šmerda, 30. vlastní, 90. Šmerda - 14. Pešek (Pospíšil), 16. Holub (Pospíšil), 48. Jurčenko (Holub), 70. Kutík (Pospíšil), 78. Kalina (Šichan), 89. Kutík

FC Tempo Praha: Filip - Novák (84. Prchlík), Mareš, Šalanský (60. Meztek), Krejčí (46. Husák) - Havlíček (66. Klaban), Rakušan, Šmerda - Říha (46. Veselý), Tokar, Ling
FC Hradec Králové: Hrnčíř - Müller, Zvěřina, Hanuš (56. Veselý), Kutík - Pospíšil, Musil, Pešek (56. Konečný) - Kalina (80. Maličký), Straka (46. Jurčenko), Holub (66. Šichan)

Úvod zápasu se nám povedl hlavně co se týče produktivity a už v 16. minutě jsme vedli 2:0, i přesto byla naše hra rozháraná a plná nepřesností. Vedení 2:0 nás mohlo uklidnit a měli jsme zápas lépe kontrolovat, místo toho byl však v naší hře chaos a navíc jsme soupeře lacinou chybou dostali zpět do zápasu. Tempo Praha bylo najednou všude a my naopak nedostupovali soupeře a nechávali jim příliš mnoho prostoru pro kombinaci. To vyústilo ve vyrovnávací branku, která sice byla z kategorie šťastných, kdy nám do branky zapadla tečovaná střela, ale vzhledem k průběhu hry naprosto zasloužená. Druhý poločas už se vedl v opačném duchu. Nám se podařilo vstřelit rychlou branku na 3:2 a od té doby už jsme zápas jasně kontrolovali a byli lepším týmem. Postupně jsme navyšovali skóre po pěkných akcích a na konečných 6:3 snížil soupeř v poslední vteřině zápasu z trestného kopu. První poločas pro nás musí být varováním, protože bez maximálního nasazení a úsilí všech hráčů se žádný tým sám neporazí.