Branky 12' vlastní

45' Schmoranz

57' Boniš Tadeáš

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav - Semerák Jakub, Buriánek Tomáš, Slivka Matyáš, Houdek Kevin - Zengler Radim, Boniš Tadeáš (60' Zoicas Samuel), Schmoranz Filip, Hodač Matěj (82' Kudrnáč Jiří) - Brychta Vojtěch (82' Horkel Jan), Jurčenko David (75' Kruml Lukáš)

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a již ve 12.minutě se ujali vedení.To když si po stříleném centru Zenglera srazili domácí míč do vlastní sítě.Po

vstřelené brance jsme nesundali nohu z plynu a pokračovali ve vysokém tempu.Odměnou nám byl gól do šatny z kopačky Schmoranze, který poslal

odražený míč po skrumáži bombou pod břevno.

Druhý poločas jsem již hráli v nižším bloku, ale stále vyráželi do nebezpečných protiútoků.V 57.minutě se dostává k míči Boniš, rychlostí se prosadí skrz

domácí obranu, poradí si i s gólmanem a do prázdné brány posouvá skóre na 3:0 v náš prospěch.Dojem z tohoto zápasu nám kazí až samotný závěr.V

88.minutě pouštíme domácí ke snížení z pokutového kopu a na druhé straně v 90.minutě stejnou příležitostí pohrdne Houdek.