0:1

Branky 36' Hodač Matěj

Žluté 41' Schmoranz Filip, 26' Hodač Matěj

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav - Kudrnáč Jiří (55' Jurčenko David), Horkel Jan (61' Slivka Matyáš), Buriánek Tomáš, Houdek Kevin - Zengler Radim, Boniš Tadeáš, Schmoranz Filip, Hodač Matěj - Brychta Vojtěch (82' Kruml Lukáš), Ludvík Jan

V tomto utkání jsme narazili na velice houževnatého soupeře, přesto jsme si během prvního poločasu vytvořili, díky naší aktivní hře, dostatek šancí na

to,aby jsme zápas rozhodli.K naší smůle se ujala však jen jediná, to když se v 36.minutě prosadil Hodač.

Druhé dějství soupeř začal ještě s větším nasazením.V 50.minutě ještě neproměňuje PK , ale v 61.minutě již srovnává skóre na 1:1, když za špatně

postaveného Rubeše zapadává nepovedený centr. Domácí otáčejí výsledek v 72.minutě,kdy po našem nedůrazu vstřelí rozhodující gól zápasu. I když

jsme odehráli dobré utkání,na srdnatě bojující domácí to nestačilo.