2:1
0:0

Branky: 54' Jurčenko David, 53' Hodač Matěj

FC Hradec Králové: Strnad Jiří - Semerák Jakub (86' Kudrnáč Jiří), Slivka Matyáš, Buriánek Tomáš, Houdek Kevin - Zengler Radim (62' Ludvík Jan), Boniš Tadeáš, Schmoranz Filip, Hodač Matěj - Brychta Vojtěch (80' Kruml Lukáš), Jurčenko David

Od začátku utkání se hrál svižný fotbal.Obě mužstva se snažila prosadit kombinační hrou,ale k ohrožení ani jedné z branek to nevedlo.A tak se do kabin

odcházelo za stavu 0:0.

Druhý poločas začínáme aktivněji a v 50.minutě po standardní situaci a chybě brankáře zůstávají všichni v němém úžasu nad tím, že Zengler

nedostává míč do brány.Gólové oslavy si užíváme tedy až v 53.minutě, kdy se po výborné práci Buriánka z úhlu prosazuje Hodač -1:0.Hned v následující

minutě si v pokutovém území s hráčem Sparty pohraje Boniš, posílá míč na malé vápno kde Brychta netrefuje ideálně, ale na zadní tyči je již Jurčenko

neomylný 2:0. Sparta se dostává ke snížení až v 90.minutě,kdy je po zbytečném faulu od Houdka nařízen pokutový kop,který soupeř proměňuje.