Žluté

44' Zengler Radim

57' Schmoranz Filip

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav - Kudrnáč Jiří (45' Houdek Kevin), Horkel Jan, Slivka Matyáš (45' Buriánek Tomáš), Semerák Jakub - Zengler Radim, Zoicas Samuel (73' Pospíšil David), Schmoranz Filip, Kruml Lukáš (45' Jurčenko David) - Brychta Vojtěch, Hodač Matěj

Utkání jsme zahájili velkou šanci hned v 1.minutě, kterou jsme ale nedokázali proměnit.Od tohoto okamžiku jsme podlehli dojmu, že soupeř se zřejmě

porazí sám a pro vítězství nebude potřeba žádné úsilí. Příbram nás z této iluze velice rychle vyvedla a v 11.minutě se ujala zaslouženě vedení. My jsme

se do zápasu dostali po přeskupení řad až kolem 30.minuty, ale do konce poločasu se nám skóre srovnat nepodařilo.

Do 2.poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji a v 56.minutě vyrovnáváme po brance Brychty na 1:1.Po vstřelené brance se dále ženeme za vítězstvím,

ale v 68.minutě přichází studená sprcha v podobě branky z rohového kopu, která se ukazuje i přes naše další šance jako rozhodující.