FC Hradec Králové5:3

9. kolo, neděle 6. 10. 2019, 10:15

5:3
3:1

40´Březák, 76´Hlaváč, 80´Zbořil

FC Hradec Králové: Vaníček Matěj - Hátle David, Zawada Filip, Baloun Vojtěch, Podsadlo Štěpán - Janečka Kryštof (45' Veselý Dominik) - Jelínek Jonáš (63' Lihařík Vojtěch), Velinský Adam, Zbořil Matyáš, Březák Filip - Hlaváč Martin

První poločas jsme trestuhodně prohospodařili, prohrávali jsme osobní souboje a soupeř se dostal do tlaku. směrem dopředu nám chyběla chuť běhat a nabízet se. Po nedůslednostech v defenzivě jsme postupně inkasovali v 2, 14 a 17 minutě a bylo vlastně rozhodnuto. V 40´ se nám podařilo snížit z pokutového kopu, kdy Březák dorazil vlastní střelu. Po bouřce v kabině jsme do druhého poločasu vstoupili jako jiný tým, ale v 56´ jsme inkasovali lacinou branku a dvě minuty další. Sice jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu, podařilo se nám snížit v 76´Hlaváčem a v 80´Zbořilem, ale na zvrat bylo málo času. Za výkon v prvním poločase bychom se měli stydět. Domácí vyhráli zaslouženě.