MFK Chrudim

5:0
4:0
FC Hradec Králové: Čábelka Marek - Vošlajer Tomáš (46' Veselý Dominik), Hátle David, Baloun Vojtěch, Podsadlo Štěpán - Janečka Kryštof (66' Kedroń Adam) - Zbořil Matyáš (56' Jelínek Jonáš), Velinský Adam, Novotný Adam, Lihařík Vojtěch - Hlaváč Martin (78' Doleček Ondřej)

Od úvodní minuty jsme se snažili vnutit soupeři svůj styl hry, chtěli jsme se prezentovat rychlou hrou, být agresivní v soubojích a presinku a nutit soupeře k chybám. Do 20´ soupeř odolával a hrál se poměrně vyrovnaný duel. Ve 22´ jsme šli do vedení Hlaváčem po přihrávce Lihaříka a od této chvíle jsme byli pány na hřišti. V 31´po chytré přihrávce Velinského zvýšil Vošlajer na 2:0 a poté se prosadil dvakrát Zbořil v 35 a 37´. Hosté se oklepali a do konce poločasu dvakrát zahrozili. Druhý poločas se nesl v klidnějším tempu, ačkoliv jsme chtěli hrát stále aktivně. Vypracovali jsme si několik možností, ale ujala se jen penalta, kdy se po faulu na Hátleho podruhé v zápase prosadil Hlaváč.