4. kolo, neděle 1. 9. 2019, 10:00

FK Meteor Praha

7:0
5:0

11´Šípek, 29´Hlaváč, 32´Kozel, 35´Hlaváč, 45´Lihařík, 75´Velinský, 83´Doleček

FC Hradec Králové: Vaníček Matěj - Zámečník Filip, Hátle David, Baloun Vojtěch, Podsadlo Štěpán (45' Dostál Jan) - Kozel Tomáš - Jelínek Jonáš (61' Veselý Dominik), Zbořil Matyáš (45' Kedroń Adam), Šípek Matěj (70' Velinský Adam), Lihařík Vojtěch - Hlaváč Martin (70' Doleček Ondřej)

Utkání proti Meteoru bylo o trpělivosti a kvalitě. Chtěli jsme soupeře rychlou hrou co nejvíce rozběhat, aby se nám otevírala okna v jejich defenzivě. Poměrně slušně se nám to dařilo a v 10´ jsme šli Šípkem do vedení. Pokračovali jsme v trendu a v rozmezí od 29 do 35´ se znovu prosadili, kdy skórovali Kozel a dvakrát Hlaváč. Do konce poločasu se ještě prosadil Lihařík a upravil poločasové skóre na 5:0. O přestávce jsme si řekli, že nehodláme polevit v nastoleném výkonu. Hru jsme měli pod kontrolou, dostávali se do šancí, ale koncovka už tak dobrá nebyla. Přesto jsme se ještě dvakrát prosadili Velinským a Dolečkem. Pozitivní je i to, že střídající hráči pracovali i za rozhodnutého stavu a chtěli odevzdat maximum pro tým.