8:1
3:1

45´Kozel

FC Hradec Králové: Čábelka Marek - Zámečník Filip, Hátle David, Baloun Vojtěch, Dostál Jan - Janečka Kryštof - Kedroń Adam, Kozel Tomáš, Velinský Adam (45' Veselý Dominik), Lihařík Vojtěch - Jelínek Jonáš

Dostali jsme lekci z které se musíme poučit. První poločas byl opticky herně vyrovnaný, přesto byl soupeř nebezpečnější a dokázal si vytvořit šance, které proměnil. Nám se podařilo zkorigovat po standardní situaci na 3:1. V druhém poločase jsme chtěli zvýšit agresivitu při napadání soupeře a donutit ho k chybám. Chvíli se nám to dařilo, ale v 56´ jsme inkasovali čtvrtou branku. V rozmezí od 76´ do konce utkání Jsme totálně vypadli ze hry a soupeř nám na cestu přibalil další čtyři branky. Příbram vyhrála naprosto zaslouženě, byla rychlejší a agresivnější.