2:3pen
1:1

Branky: 12´a 96´ Kosař

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Hak Vratislav (57' Kalina Tomáš), Kiec Martin, Donát Denis, Kadrmas Marek - Hájek Lukáš, Štipák Jakub (66' Hlaváč Martin), Kosař Jakub, Novotný Adam (82' Březák Filip) - Kejř Marek, Vozáb Jan

Marek Kulič: Do utkání jsme vstoupili dobře a do 30 minuty jsme Slovácko přehrávali ve všech směrech. V 11. minutě Vozáb dělovkou nastřeluje tyč a Hájkova dorážka končí na ruce domácího hráče. Hlavní rozhodčí píská pokutový kop, který Kosař s přehledem proměňuje.Od té doby začali hrozit domácí a dvě velké šance likviduje Červenka. Poté neuspěje Donát hlavou a Novotný sám proti brankaři nedává. Ve druhé minutě nastavení Červenku ve výskoku faulují dva domácí hráči a z dorážky je srovnáno. Druhý poločas začal hlavní rozhodčí ve stejném měřítku jako skončil první, a proto přibývalo tvrdých zákroků a potyček. Naše střely Kejře a Kosaře brankář vyráží. V 74. minutě nastřeluje Slovácko břevno a v 81. minutě hlavní rozhodčí nepochopitelně píská pokutový kop. Fantastický Červenka chytá, ale rozhodčí mu uděluje žlutou kartu a pokutový kop nechává opakovat za ,,špatné postavení brankaře". Opakovaný pokutový kop se štěstím proměňuje jiný domácí hráč. Poté jsme vše vrhli do útoku, ale nedařilo se nám soupeře dostat pod stálý tlak.K udivení všech přítomných rozhodčí nastavuje 5 minut a v šesté minutě nastavení, po naší standardní situaci a závaru srovnává Kosař na 2:2. V penaltovém rozstřelu opět úřaduje vynikající Červenka, který chytá tři pokutové kopy a připisuje nám bod navíc. Hráčům děkuji za pevné nervy a snahu utkání otočit v náš prospěch.