1:2
1:0

Branky: 70´Vozáb, 71´Kosař

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kalina Tomáš, Kiec Martin, Donát Denis, Kadrmas Marek - Hájek Lukáš, Kejř Marek, Kosař Jakub, Novotný Adam (46' Zbořil Matyáš) - Hlaváč Martin (55' Štipák Jakub), Vozáb Jan (83' Šípek Matěj)

Marek Kulič: Začátek utkání jsme soupeře zatlačili na vlastní polovinu, ale žádná z našich akcí neskončila brankou. Zatažený soupeř vyčkával na rychlý protiútok a standardní situace.V nastavení píská rozhodčí pokutový kop po nesmyslném zákroku Novotného, a proto se do kabin odchází za stavu 1:0 pro domácí. Druhý poločas začínáme znovu velkým tlakem, ale dvě gólové šance po centrech Kejře nevyužívá Hájek a Vozáb. V 70. minutě srovnává po centru Zbořila hlavou Vozáb a po rozehrání se dostáváme do vedení, kdy Kosař zachytává malou domů domácích a kličkou zvyšuje na 2:1. Do konce utkání jsme soupeře nepustili do žádná příležitosti a zaslouženě si odvážíme tři body.