1:3
1:1

Branky: 38´Hájek z pen.

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kalina Tomáš (71' Hlaváč Martin), Kiec Martin, Donát Denis, Kadrmas Marek (45' Hak Vratislav) - Hájek Lukáš, Štipák Jakub (63' Šípek Matěj), Kosař Jakub, Novotný Adam - Kejř Marek, Vozáb Jan

Marek Kulič: Od prvních minut byla Sparta kvalitnějším týmem a v 7. minutě se ujímá vedení po sraženém centru, kde v pokutovém území necháme volného Kozáka, který zakončuje do prázdné branky. Po brance soupeř dominoval ve všech činnostech a my pouze sekundovali. Až posledních patnáct minut prvního poločasu jsme začali ohrožovat soupeřovu svatyni. Donát v dobré pozici hlavičkuje nad branku a po centru Kosaře na zadní tyči Hájek hlavou nachází Novotného, který srovnává. VAR po prozkoumání videa branku neuznává pro postavení mimo hru.V 38. minutě po faulu na Kosaře zahrává Hájek pokutový kop a srovnává na 1-1. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu a po centu ze strany Hak nechá soupeře v klidu hlavičkovat 1-2. O tři minuty nesmyslně skluzem fauluje Kalina a z přímého volného kopu soupeř odskakuje o dvě branky. Do konce utkání Spatra s přehledem kontroluje dění a zaslouženě vítězí.